Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında temelleri atılan NETARCH Mimarlık Mühendislik A.Ş , yıllar içinde Mimarlık ve Mühendislik alanında sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Şirketimiz, uzman kadrosu ve vizyoner yaklaşımıyla birlikte, çeşitli ölçeklerdeki projelerde üstün kalitede hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

NETARCH, çağdaş tasarım anlayışını, gelişmiş teknolojiyle birleştiren dinamik bir ekibe sahiptir. Mimarlar, mühendisler ve diğer uzmanlarımız, güncel sektör trendlerini yakından takip ederek, projelerimizde en son yenilikleri kullanmaktadır. Bu sayede, müşterilerimize estetik açıdan çarpıcı, fonksiyonel ve sürdürülebilir çözümler sunmaktayız.

NETARCH, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, çeşitli sektörlerde farklı projelere imza atmaktadır. Konut ve ticari binalardan, Kamu Yapıları , Eğitim ve Sağlık Yapıları , Endüstriyel tesislere; altyapı projelerinden, peyzaj düzenlemelere kadar birçok alanda deneyime sahibiz. Yenilikçi fikirleri hayata geçirirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini daima göz önünde bulunduruyoruz.

Hizmetlerimiz: 

Mimari Konsept Projeler

Kentsel Tasarım ve Kentsel Dönüşüm Projeleri

Peyzaj Mimarlıği - Sağlıklaştırma Projeleri

İç Mekan Tasarımı - Dekorasyon ve Tadilat Projeleri

Yaklaşık Maliyet Teknik Şartname Hazırlanması

İhale Dökümanları - Danışmanlık Hizmetleri